Poprzedni temat «» Następny temat
Senator Jana Dobrzyński (PiS) pijany i pobijany w szpitalu
Autor Wiadomość
Ernesto Che GO 

Wysłany: 2018-04-10, 19:52   Senator Jana Dobrzyński (PiS) pijany i pobijany w szpitalu

Senator PiS trafił w poniedziałek wieczorem do szpitala. Miał złamany nos, rozcięty łuk brwiowy, blisko 3 promile alkoholu. Jak tłumaczy sam zainteresowany, potknął się przy schodach na Dworcu Centralnym.

Parlamentarzysta PiS trafił wczoraj do jednego ze stołecznych szpitali. Miał złamany nos, rozcięty luk brwiowy, blisko 3 promile alkoholu i jeszcze się awanturowal! Jak widać dla niektórych rocznica tragicznej smierci 96 osób, w tym prezydenta RP nie ma żadnego znaczenia! Szok... - napisał w poniedziałek 9 kwietnia wieczorem na Twitterze, Piotr Nisztor.

Dziennikarz nie ujawnił nazwiska polityka, ale jak dowiedziała się Wirtualna Polska, chodzi o białostockiego senatora PiS Jana Dobrzyńskiego.

Polityk przybył do Warszawy w niedzielny wieczór. Miał brać udział we wtorkowych (10 kwietnia) obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Portalowi udało się dodzwonić do polityka, który przyznał, że faktycznie znajduje się w szpitalu. - Jestem po zawale, zasłabłem - twierdził w pierwszej rozmowie.

Następnie, jak relacjonuje WP, senator po jakimś czasie oddzwonił i ujawnił więcej szczegółów wieczornej przygody. - To nie była żadna przepychanka, awantura, po prostu się potknąłem przy schodach. Interwencji policji nie było, zadzwoniłem po pogotowie - twierdził Dobrzyński. Ujawnił też, że do zdarzenia doszło w okolicy Dworca Centralnego. - To nie był żaden napad, nie brały w tym udziału osoby trzecie - mówi.

Na pytanie, czy był pod wpływem alkoholu Dobrzyński stwierdził: Ale co to znaczy pod wpływem alkoholu? To była niedziela, myśmy byli po obiedzie, ale też nie można mówić, że ja byłem pijany, czy coś w tym rodzaju... Nie jechałem do pracy, to był mój prywatny czas.

Polityk w rozmowie z WP potwierdził, że ma założone szwy na twarzy. Tłumaczył jednak, że obrażeniom uległ... na pogotowiu.

Jan Dobrzyński to wieloletni członek PiS, działał także w pierwszej partii braci Kaczyńskich, czyli Porozumieniu Centrum, którego lokalne struktury zakładał w Białymstoku. Ma być także blisko związany z ministrem rolnictwa, Krzysztofem Jurgielem.
dziennik.pl

3 promile po obiedzie, ta pieczona kaczka musiała być mocno podlewana alkoholem... ;-)

Senator Dobrzyński - wieloletni członek PiS i pierwszej partii braci Kaczyńskich Porozumienie Centrum.jpg
Plik ściągnięto 20 raz(y) 24,03 KB

Enigma 

Wysłany: 2018-04-10, 23:25   

Ernesto Che GO napisał/a:
Polityk w rozmowie z WP potwierdził, że ma założone szwy na twarzy. Tłumaczył jednak, że obrażeniom uległ... na pogotowiu.
No to ładnie popłynął... Czego to ludzie nie zrobią aby nie brać udziału w smoleńskiej miesięcznicy. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu