Poprzedni temat «» Następny temat
DDS dla grubej królowej
Autor Wiadomość
Over 

Wysłany: 2018-04-16, 07:38   DDS dla grubej królowej

Dzień Dobry Serdecznie. :-D Poniedziałek 16 kwietnia - Dzień Sapera, Dzień Grubej Królowej.

Imieniny dziś obchodzą: Benedykt, Bernadeta, Cecylian, Charyzjusz, Erwin, Erwina, Feliks, Julia, Joachim, Kalikst, Kwintylian, Ksenia, Lambert, Lamberta, Leonid, Marcjalis, Optat, Publiusz, Saturnin, Turybiusz, Urban. Solenizantom składam najlepsze życzenia.

Z kalendarium:
1705 - Izaak Newton został pasowany na rycerza przez królową Annę Stuart.
1943 - Szwajcarski chemik Albert Hofmann przypadkowo odkrył psychoaktywne właściwości LSD.
1944 - Ukraińscy żołnierze 14. Dywizji Grenadierów SS dokonali masakry od 250 do 862 Polaków w Chodaczkowie Wielkim w dawnym województwie tarnopolskim.
1947 - Amerykański przemysłowiec i polityk Bernard Baruch po raz pierwszy użył terminu "zimna wojna".
1991 - Skoda Auto została kupiona przez Volkswagena.
2010 - Polska strefa powietrzna została zamknięta z powodu chmury pyłów wulkanicznych powstałej po erupcji islandzkiego wulkanu Eyjafjallajokull.

Za oknem pochmurno i pada deszcz. Temperatura w okolicy +22. Popołudniu ma być lepiej.

Życzę miłego dnia.

Enigma 

Wysłany: 2018-04-16, 20:53   

Witam słoneczka GO. :-D Ciepły wiosenny deszcz, tego brakowało zieleni do pełnego szaleństwa. Zrobiłam zakupy, głód mi nie zajrzy w oczy. ;-)

Ernesto Che GO 

Wysłany: 2018-04-16, 21:47   

Hej żuczki. :mrgreen: Dni wiosną tak szybko przelatują a tyle jest jeszcze do zrobienia... Po dzisiejszym deszczu kurzu jakby mniej, ale to i tak wszystko mało.

Odpowiedz do tematu