Poprzedni temat «» Następny temat
W 2017 r. Włochy odwiedziło wyjątkowo dużo UFO
Autor Wiadomość
Ernesto Che GO 

Wysłany: 2018-01-07, 22:52   W 2017 r. Włochy odwiedziło wyjątkowo dużo UFO

We Włoszech w 2017 roku odnotowano wyjątkowo dużo doniesień o przelatujących UFO. Najwięcej, bo cały rój latających spodków, dostrzeżono ponoć podczas koncertu Ennio Morricone.

W minionym roku ze wszystkich regionów Włoch napłynęły liczne sygnały o niezidentyfikowanych obiektach latających - podał Śródziemnomorski Ośrodek Ufologiczny. Najwięcej osób twierdzi, że widziało UFO w Ligurii na północy kraju.

- Na włoskim niebie dostrzeżono w 2017 roku wyjątkowo dużo różnego rodzaju obiektów - powiedział agencji Ansa prezes stowarzyszenia miłośników rozwiązywania zagadek UFO Angelo Carannante. Przyznał, że jego ośrodek dysponuje bogatym zbiorem zdjęć i nagrań filmowych nadesłanych przez osoby przekonane o tym, że widziały dziwne obiekty latające.

Każda taka fotografia i film są poddane szczegółowym analizom przez specjalistów z centrum.

- Obrazy są zaskakujące i wymowne - podkreślił Carannante. Jak wyjaśnił, można na nich zobaczyć "latające spodki, kule, szwadrony, obiekty świetlne i w różnych kolorach, stojące w miejscu i poruszające się z bardzo dużą prędkością na małej i dużej wysokości, małe i ogromne".

- Niektóre z nich - zapewnił prezes centrum ufologów - zostały dostrzeżone przez wiele osób, w tym także cudzoziemców. Są zdjęcia wyróżniające się tym, że są wyjątkowo niewyraźne - dodał.

Niektórzy twierdzą nawet, że widzieli całą "flotyllę" UFO podczas koncertu Ennio Morricone latem w Rzymie. Poza tym zdjęcia tajemniczych punktów na niebie zrobiono w rejonie Savony, Brescii, Triestu, Florencji, Neapolu i Cassino.

Najbardziej zaskakujące i tajemnicze fotografie Śródziemnomorski Ośrodek Ufologiczny (CUFOM) opublikował na swojej stronie internetowej.
tvnmeteo.tvn24.pl

Ja też raz widziałem UFO. latało i wołało - ufojta, ufojta, ufojta, ale jak schyliłem się po kamień, to znikło... :mrgreen:

Enigma 

Wysłany: 2018-01-07, 23:58   

To ufo lala i lata, ale dlaczego nas tak unikają?

Odpowiedz do tematu