Poprzedni temat «» Następny temat
Szpilka przegrał kolejną walkę przez poddanie...
Autor Wiadomość
Over 

Wysłany: 2017-10-26, 21:42   Szpilka przegrał kolejną walkę przez poddanie...

Tylko dwie doby z siedmiu deklarowanych wytrwał Artur Szpilka w postanowieniu drakońskiej diety. Trzeciego dnia pięściarz wagi ciężkiej gwałtownie poddał się i przerwał głodówkę. Jeśli odstawienie jedzenia na tydzień miało być próbą charakteru, bo tak swoją decyzję argumentował "Szpila", to poległ on z kretesem, podobnie jak ostatnio w ringu.

"Właśnie wpadłem na pomysł: zaczynam głodówkę. Za dużo o tym nie czytałem, ale posłuchałem paru filmów, jest parę książek na ten temat. Codziennie będę starał się raportować wam, jak się czuję, bez żadnego kitu" - zapowiedział Szpilka w poniedziałek, a kibice i sympatycy pięściarza potraktowali tę deklarację z powagą.

W końcu, kto jak kto, ale "Szpila" na każdym kroku zwykł powtarzać, że jest charakterny i dotrzymuje danego słowa. - Chcę sprawdzić siłę swojej woli - dodał sportowiec.

Wybił trzeci dzień głodówki i Szpilka, na raty, nagle wycofał się ze swojego postanowienia. - Dobra, koniec tego poszczenia, bo miałem być większy w wadze ciężkiej, a nie mniejszy. Dla mnie i tak to duże doświadczenie nie jeść wcale 3 dni... - napisał pięściarz za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.

Szpilka ostatnimi czasy najzwyczajniej w świecie nie ma szczęścia do toczenia "pojedynków" na pełnym dystansie. Najpierw został znokautowany przez Adama Kownackiego w czwartej rundzie, a teraz sam wybrał sobie przeciwnika w formie głodówki i też przegrał przed czasem, w trzeciej dobie.

Szpilka miał wrócić na ring jeszcze w tym roku, ale pomysł spalił na panewce. Plany pokrzyżowała kontuzja dłoni, która wymagała interwencji chirurgicznej oraz infekcja bakteryjna w postaci gronkowca.
interia.pl

Mówią, że o boksie Szpilka też poczytał wiele i postanowił zostać bokserem...

Enigma 

Wysłany: 2017-10-26, 22:30   

Wydawało się, że osiągnie wiele. Wyszło, że mocny był tylko w gębie.

Odpowiedz do tematu